ZModeler

3.0.8.1061

5.0

2

En iyi 3D modelleme araçlarından biri

196.5k

Bu uygulamayı oyla

ZModeler üç boyutlu modelleme aracıdır; Euro Truck Simulator, Need for Speed: Most Wanted ve hatta Grand Theft Auto (GTA) gibi video oyunlarına araç modelleri ve diğer benzer nesnelerin özelliklerini geliştirmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Uygulama çok sayıda özellik ve güçlü bir arayüzle beraber gelir. ZModeler, kullanıcılarına sıfırdan 3D modellerini geliştirmelerine izin verir, en basit poligonlardan en kompleks tasarımlara kadar herhangi bir şeyi oluşturmalarını sağlar.

Özelliklerinden dolayı, ZModeler daha çok 'modders' tarafından ya da 3D modellemeyi ileri seviyede bilen kullanıcılar tarafından kullanılır. Başlangıç için dünyadaki en iyi uygulama değildir, daha çok temel bilgiye sahip olduğunuzda hayal gücünüzü genişletmenize izin veren bir araçtır.

Uygulamanın özelliklerinden dolayı, çalışmak için daha az ya da daha çok RAM hafızasına ihtiyacınız olabilir. Daha basit modelleri oluşturmak kolaydır ve bilgisayarınızdan çok şey talep etmez, ancak daha kompleks sahneler için güçsüz bilgisayarların şarjını daha çok tüketebilir.

ZModeler çok sayıda kaliteli özelliği ve sezgisel olmayan arayüzüyle kapsamlı bir 3D modelleme aracıdır. Üstelik, uygulama kurulum gerektirmez. Onun yerine sıkıştırılmış dosya içindeki dosyaları açabilir ve üzerine çift tıklayarak çalıştırılabilirsiniz .
Uptodown X